Rob de Jong is een gepassioneerde verbinder. Als geen ander weet hij mensen te inspireren en te enthousiasmeren. Zijn jarenlange ervaring op het gebied van vrijwilligerswerk en maatschappelijke ontwikkeling maken hem tot een veelgevraagde spreker.  Inspiratiesessies door hem gegeven zijn altijd interactief en nooit saai. Ook besturen van verenigingen hebben veel baat bij zijn aanpak als ze er zelf even niet uitkomen. Zijn aanpak garandeert draagvlak en ledenbinding. Veelgevraagde onderwerpen zijn:

* bestuurlijke vernieuwing

* ideeën genereren 

* veranderingsprocessen

* gemeentelijk vrijwilligersbeleid

* 1 op 1 coaching

Werk aan de Vereniging

info@werkaandevereniging.nl

06 52341090

KvK nummer  67924409

Btw nummer NL061060215B01

©2017 - 2020

 


Wij werken voor gemeenten en provinciale overheden, maatschappelijk betrokken ondernemers en verenigingen.