Social media is een verzamelnaam voor alle internet-toepassingen waarmee het mogelijk is om informatie met elkaar te delen op een gebruiksvriendelijke en vaak onderhoudende wijze. Maar wat kan ik er als vereniging mee? Aan de hand van een toegankelijke workshop nemen we je mee in de wereld van social media. De do's en de dont's. Waarom lukt het de ene vereniging wel om haar leden actief te krijgen met social media en waarom een andere vereniging niet? Social media, in combinatie met andere vormen van communicatie zet jouw vereniging op de kaart. Trouwens, hoe actueel is jouw website?

Werk aan de Vereniging

info@werkaandevereniging.nl

06 52341090

KvK nummer  67924409

Btw nummer NL061060215B01

©2017 - 2020

 


Wij werken voor gemeenten en provinciale overheden, maatschappelijk betrokken ondernemers en verenigingen.